Kişisel Gelişim Rehberi | seo - Kişisel Gelişim Rehberi

seo

Sosyal Medya ve Seo

Sosyal Medya ve Seo

Sosyal medyanın günlük hayatta iyice yer edinmeye başlaması ile birlikte ise SEO sektöründe sosyal medya kavramı karşımıza çıkmaya başladı. Bunu da google değişen kullanıcı profili ile özetliyor, fakat mantık yine backlink ile aynı. Nedir o aynı mantık ? İnsanlar kaliteli buldukları siteleri sosyal medya hesaplarında paylaşırlar, sosyal medyada beğenirler. Aslında bakılırsa çok doğru bir mantık di... »

Arama Motoru Optimizasyonu

Seo Nedir? Ne İşe Yarar?

Seo kelimesi üzerine arama yaptığımızda karşımıza çıkan arma motoru optimizasyon yani, arama motorlarının sayfayı veya internet sitesini daha kolay bulması ve sizin sitenize öncelik vermesi için yapılan bütünsel çalışmaya SEO denir. Seo çalışması bu işte uzman, arama motorlarının dilini iyi bilen Seo Uzmanlarıncayapılması gerekmektedir. Gerçek anlamda Seo çalışmasının başarısı, sitenin yeri ve ... »

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir ?

Son yıllarda internetin hayatımızın içine değil kalbine oturması ile birlikte arama motorları günlük hayatta kullandığımız en önemli araçlardan birtanesi halini aldı. Adres ararken, ödev ararken, araştırma yaparken, alışveriş yaparken neredeyse hayatımızın her alanında arama motorlarını kullanıyoruz. İşte arama motorlarının insan hayatına bu denli girmesi ile birlikte yeni bir sektör meydana geldi... »

Web Sitesi Nedir

Web Sitesi Nedir? Nasıl Olmalıdır?

Web sitesi asrın en büyük buluşlarından olan intenet mecrasının büyük kısmını oluşturan sizi tanıtan reklamınızı yapan , içinden siz ile yada firmanız ,işletmeniz hakkında bilgiler verebileceğiniz , resimler paylaşabileceğiniz , kendi videolarınızı yada müziklerinizi sunabileceğiniz insanlar ile sizin aranızda ki bi köprüdür diyebiliriz. Bir web sitesi üzerinden ticaret yapıp dilediğiniz ürünleri ... »