Kişisel Gelişim Rehberi | Seksi Görünmenin Püf Noktaları

Seksi Görünmenin Püf Noktaları

Seksi Görünmenin Püf Noktaları
Kadınlarda güzel çekici ve seksi görünme isteği dünyanın var oluşundan beri sıra gelen bi istektir.Her kadın çekici ve güzel görüznmek ister. Tabi öyle güzellikte herkeze nasip olan bir özellik olmayabiliyor. Ama bunun için belli yöntemler ve uygulamalar var.Doğru yöntem ve uygulamalar ile sizde çekici ve seksi görünebilirsiniz. İşte size bazı püf noktalar ;

1. Her gün duş alın. Her gün Banyo yapın. Güzel kokulu sabun ve vucut losyonları kullanın. Sizi ifade eden size özgü güzel kokulu bi parfümünüz olsun.

2.Eğer seksi görünmek istiyorsanız yapmanız gerekenlerin en başında temiz beyaz dişlere sahip olmanız. Dişlerinizi günde 3 kere fırçalayın ve diş ipi kullanın.

3.Bir toplantıda yada görüşmede karşıdakinin gözlerinizden sonra ikinci bakacakları yer elleriniz olacaktır.Bu yüzden el ve ayak tırnak bakımınıza dikkat edin.

4.Saç stili sizi seksi gösteren en önemli etkenlerden birisidir.Modern bir kesim sizi olduğunuzdan daha seksi gösterebilir.

5.Parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak elbette sizi tercih sebebi yapacaktır.Cildiniz için buhar banyosu ve yardımcı kremleri mutlaka kullanın.

6.Kıyafetlerinizi doğru seçin.Moda olmasına gerek yok üstünüzde rahat olanı tercih edin.Güzel bir spor ayakkabınız mutlaka bulunmalı. Aksesuar kullanın siyah renkleri tercih edin siyah renk her zaman seksidir.

7.Makyaj kadınlar için olmazsa olmazlardandır.Doğru ve profesyonel bir makyajla olağan üstü farklı ve çekici görünebilirsiniz.

8.Formda ve yapılı bir vucut sizi çok daha seksi gösterecektir. Fazla göbek ve yağlarınızdan kurtulun.Bütün vücudunuzu çalıştıracak sporları tercih edin.

9.Dik yürüyün ve dik durun. Omuzlarınızı dikleştirin.Karnınızı içeri çekin ve kendinizden emin bir şekilde yürüyün.
VN:F [1.9.22_1171]
oy: 4.5/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 6 votes)
Seksi Görünmenin Püf Noktaları, 4.5 out of 5 based on 4 ratings