Kişisel Gelişim Rehberi | Şıklığın En Önemli Tamamlayıcısı Şapkalar

Şıklığın En Önemli Tamamlayıcısı Şapkalar

Şıklığın En Önemli Tamamlayıcısı Şapkalar


Yaz kış bizim adeta dostumuz olan, soğuk olduğunda bizi sımsıcak sarmalayan sıcakta ise güneşin zararlı ışınlarından koruyan şıklığın ve konforun vazgeçilmezi olan şapkalar 2014 modelleri ile de adeta baş döndürüyor. Yün ya da kalın kumaştan yapılmış kışlık modeller bayanların hem önemli bir aksesuarı hem de palto, ayakkabı ve çantalarının önemli bir tamamlayıcısı oluyor. İstenen her renk ve modelde tasarlanmış zarif seçenekleri ile 2014 şapka modellerini, en renkli eldiven ve kaşkoller ile de kombinlemek mümkün olmaktadır.

Özellikle mevsim sonlarına yaklaşırken başlayacak indirimleri yakalamanız halinde, sizin yüzünüze, tipinize ve teninize en uygun şapkalardan harika bir koleksiyon yapmanız mümkün olacaktır. Hem de sezon sonunu yakalamanın keyfi içerisinde yapacağınız bu alışveriş aynı zamanda çok da hesaplı olacaktır. Kışın soğuktan yazın ise güneşten koruyanşapkalar en can alıcı tonları ile vitrinleri doldurmakta. Spor bir şıklık yaratmak isteyenlere özel olarak tasarlanmış dinamik şapka modelleri en canlı renkleri ile çok hoşunuza gidecektir. Dilerseniz farklı çeşitli taşlar, çiçekler, uğurböceği ya da kelebek tarzı iğnelerle de hareketlendirebileceğiniz şapkanız ile sıradanlıktan çok uzak olmanız da mümkün olacaktır.

Klasik çizgilerden asla vazgeçemeyenler için ise şıklıklarına şıklık katacak asil duruşun simgesi klasik şapka modelleri sizinle buluşmayı bekliyor. Çok daha dominant renklerin kullanıldığı bu hoş çizgiler size gün boyu eşlik ederek aradığınız farklı etkiyi yakalamanıza da yardımcı olacaktır.  Sıradanlıktan hoşlanmayanların her daim tercihi olan özel ve de günlük şapka modelleri ile siz de çağa uygun son derece etkileyici bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Şapkanızı tamamlayıcı atkı, eldiven ve fular seçenekleri ile de çok daha alımlı olmanız ve girdiğiniz her mekânda stil sahibi olduğunuzu kanıtlamanız mümkün olacaktır. Düz bir şapkanın üzerine kıyafetinize uygun olarak takabileceğiniz kurdele ile kendi çizginizi yaratmanız da mümkün olacaktır.  Hanımların yıllardır vazgeçilmezi olan şapkalar sizin de yıl boyu en önemli dostlarınızdan birisi olmaya aday görünüyor. Gardrobonuzda siz de mutlaka farklı tipte, modelde ve de renkte şapkalara yer açınız.


VN:F [1.9.22_1171]
oy: 4.5/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Şıklığın En Önemli Tamamlayıcısı Şapkalar, 4.5 out of 5 based on 1 rating